Koraci

Sve je počelo sa par vijesti na panou na našim zidnim novinama. Skupilo se začuđujuće mnogo zanimljivosti pa smo odlučili pokrenuti prvi službeni časopis naše škole. Oko imena nije bilo dileme jer smo mi ti koji su prvi koraknuli. Zbog 'Koraka', školska godina nam je prošla radno. Istraživali smo, pisali, mučili se i odricali mnogo slobodnog vremena, ali nije bilo teško jer je sve bilo popraćeno dobrom zabavom, druženjem i prijateljstvom, a sve to uz našu voditeljicu Mirjanu Vusić.
Nadam se da će vam se svidjeti naš rad!

Novinarska grupa (šk.g. 2008./2009.)

Novinarska grupa jedna je od izvannastavnih aktivnosti naše škole. Broji tridesetak učenika. Svakoga se tjedna okupljamo kako bismo raspravljali o zanimljivostima i podijelili zadatke. Uvijek se trudimo biti što brži, maštovitiji i orginalniji. Uz puno zabave, ali i ozbiljnosti pratimo i bilježimo sve događaje. Zadnju provjeru tekstova vrši naša voditeljica Mirjana Vusić koja uvijek potiče našu maštu. Naš trud se najbolje vidi u završenim školskim novinama Koraci  koje izlaze iz tiska jedanput godišnje. Grupa prikuplja literarne, foto i druge radove, uređuje ih na računalu, objavljuje na internetskim stranicama škole prema događajima ili na zidnim novinama. Time drugim učenicima pokazujemo koliko je novinarstvo bitno i koliko mi uživamo u onome što radimo.

Damira Veseljak, 7, b

Glavna urednica
Damira Veseljak

Zamjenice glavne urednice