Valentinovo

Autor: Nevenka Harjač, 17. 2. 2011.

Ljubav je…

U našoj školi sve je započelo plakatom na koji su učenici mogli upisivali ljubavne poruke, stihove… To je bio samo početak kojim smo obilježili tematski dan-Valentinovo. Nakon petoga sata počela je predstava za učenike od trećeg do osmog razreda. Kako bi stvorili osjećaj ljubavi među nama, učenici naše škole izvodili su pjesme D. Cesarića, L. Paljetka, D. Tadijanovića, J. Kaštelana… Učenice petog i osmog razreda izvodile su skladbe na klaviru, a učenici sedmih i osmih razreda o ljubavi su nam govorili kroz stihove uz pratnju gitare. Predstavu su zasladili učenici četvrtog razreda recitacijom na engleskom jeziku. Kako jedna takva predstava ne može proći bez Šekspirove tragedije „Romeo i Julija“ tako su se učenici pobrinuli izvesti igrokaz na tu temu. Pjesmom „24 sata“ ispratili smo još jedan dan zaljubljenih.

Piše: Paula Štefanek, 5. b

( Fotografije pogledajte u fotogaleriji)